Головна » 2016 » Січень » 27 » Створення рельєфу з допомогою трафарету (для новачків)
20:40
Створення рельєфу з допомогою трафарету (для новачків)

Потрійний експеримент: спробувала наносити пасту з допомогою наших трафаретиків, спробувала новий рецепт саморобної пасти, спробувала фарбу deco legno за призначенням. Всі три експерименти виявились вдалими! Паста перевершила мої сподівання. До фабричних паст в мене дві претензії - по-перше, вони рідкі, і підтікають під трафарет (крім хіба що Liquitex), по-друге, ціна. Окремі з них ще й такі тверді після висихання, що шліфувати не можливо.

Поїхали?))

Крок 1. Готуємо пасту і наносимо її мастихіном на трафарет. Заготівку я не погрунтувала бо дуже терміново хотілось розпочати експеримент  :)

Крок 2. Сушимо і шліфуємо. На збільшеному фрагменті добре видно противні бугорки. Так от, ця паста чудово шліфується. При цьому на відміну від шпаклівок не кришиться. 

Крок 3. На збільшеному фото добре видно результат шліфування. Далі фарбуємо насиченим кольором.

Крок 4. Сушимо. Я ще раз пройшлась дрібною наждачкою.

Крок 5. Фарбуємо світлою фарбою deco legno. Я покривала в два шари з просушкою і шліфовкою.

Крок 6. Проявляємо шебі-шик. Якщо пам'ятаєте, я не використовувала свічку. Фарба deco legno вже містить віск. Тому я тільки легко пройшлась наждачкою. Можна використовувати і вологу ганчірку.

Результат зблизька. На фото не видно, але фарба чудово полірується. Подібний результат ми отримували на МК у Флоренції після використання козеїнових фарб.

 

 

Категорія: Майстер-класи | Переглядів: 244 | Додав: MakDeco | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar